1. pololetí 2020/2021

 

Tato učebna byla vyprojektována jako místnost, ve které půjde učit téměř veškerá látka. Je jako jediná vybavena kobercem, tudíž tu našla útočiště ranní družina. Dále je v místnosti umístěn obří tablet Prowise "75, který bude sloužit jako malé školní kino a vzdělávací pomůcka zároveň.
Do učebny byly navrženy praktické taburety a stolky, jejichž tvar...

Děti ve školní družině nelení a mají pestrý program i v letošním roce. Na uvedeném odkazu si můžete přečíst, co stihla školní družina, než byla škola uzavřena. Další programy zatím na žáky čekají...

Pokračujeme v představování našich nových učeben. Tentokrát je to kuchyňka. Byla vyprojektována nejen pro nácvik přípravy jednoduchých jídel a stolování, ale tak, aby v ní byl dostatek prostoru i pro jiné činnosti, kde se sejde víc žáků "u jednoho stolu".
V prvních měsících kuchyňské přístroje vyzkoušela školní družina, která zde za vedení paní...

V souvislosti se změnami a otevřením nových učeben dílen a kuchyňky nás navštívil šéfredaktor Učitelských novin Petr Husník. Jeho článek o naší škole najdete v čísle 34/2020. My vám ho přinášíme na našich stránkách.

Po loňském nultém ročníku celoročního projektu přichází 1. ročník. Pravidla projektu jsou umístěna na stránkách školy. V průběhu roku budou do projektu zařazeny kratší soutěže.
Nejlepší čtenáře (u prvňáčků budeme počítat i knížky přečtené s rodiči) tříd a celé školy budeme průběžně vyhodnocovat v pololetí, ve Dnech s Andersenem v březnu a na konci...

Pokud hledáte tip na dobrou knížku, navštivte stránky https://www.ctenipomaha.cz/...idu.
Tento dlouhodobý projekt se stará o propagaci kvalitní dětské literatury a zároveň s sebou přináší sociální rozměr. Za každou přečtenou knihu může čtenář získat virtuální finanční částku, a touto pak podpořit jím vybraný projekt - charitu. Virtuální částku získá...