Prvňáčci přivítali nové občánky

V sobotu 8. listopadu se na OÚ v Zaječicích konalo slavnostní vítání nových občánků. K této milé události přispěli i naši žáci prvního ročníku, kteří si připravili krátké vystoupení. 

Šest prvňáčků s velkým nasazením předneslo básničky a s úsměvem na tváři zazpívalo písničku, za kterou sklidili zasloužený potlesk všech přítomných. Atmosféra byla opravdu slavnostní a dojemná. Nové občánky i jejich rodiče přišel přivítat pan starosta, který poděkoval dětem za jejich krásné vystoupení. 

Našim prvňáčkům L. Čepelové, E. Korečkové, E. Derce, F. Sýkorovi, M. Pecinovi a K. Špátovi patří velká pochvala – zvládli své první veřejné vystoupení na jedničku a krásně reprezentovali naši školu. Děkujeme jim a přejeme, aby si podobných zážitků užili v budoucnu ještě mnoho.

I.Cinková

beDesign.cz

Přihlášení